Çanakkale Uçak Kargo

Sevdikleriniz için acil ulaştırılması gereken bir hediye, bir evrak, bir dosya olabilir. Ya da kurumsal olarak iş birliği yaptığınız firmaya ulaştırılması gereken herhangi bir belge. Bütün bunlar için geleneksel kargoları tercih etmeniz halinde Çanakkale’ye ulaşması ya da Çanakkale’den ulaşması birkaç günü, hatta haftayı bulabilir. Fakat günümüzde hayat çok hızlı ilerlemekte, kimi zaman bir saat içinde elinizde olması gereken evraklar, dosyalar olabilmektedir. Bütün bunlar için Çanakkale uçak kargo hizmetimizi kullanabilir, çağın olanaklarınızdan ve firmamızın hızlı, kaliteli, güvenli, profesyonel çözümlerinden yararlanabilirsiniz.

Çanakkale tarihi özellikleri, kültürel güzellikleri ve doğası ile Türkiye’nin en özel şehirlerinden birisidir. Boğaz kenarında yer alması, Ege bölgesinin eklimi ve ılıman havası ile her zaman gezilmesi, görülmesi gereken illerimizdendir. Aynı zamanda havalimanına sahiptir. Çanakkale Havalimanı şehir merkezine 5 km mesafede yer almakta, 1995 yılından bu yana ulusal ve uluslararası uçuş trafiğinde aktif faaliyet göstermektedir. Sivil ve askeri havalimanı statüsündedir. Bütün bunlar Türkiye’nin başka illerinden Çanakkale’ye ya da Çanakkale’den başka illere acil paket göndermesi gerekenlere büyük kolaylık sağlamaktadır.

İnsanlık her zaman hız peşindedir. Bunun için ışınlanma gibi olağanüstü durumlar üzerine hep kafa yorulmakta, filmler çekilmekte, araştırmalar yapılmaktadır. Şu an için insanlığın kullandığı en hızlı ulaşım aracı ise uçaklardır.

Uçaklarla sadece yolculuk yapılmamakta, lojistik alanında kullanılarak kargo paketleri de en hızlı şekilde taşınabilmektedir. Bizler müşteri ihtiyaçlarına en iyi karşılığı verebilmek adına Uçak Kargo hizmetimizi kullanıma sunuyoruz. Aynı gün içinde, hatta birkaç saat içerisinde Çanakkale’den başka bir ile ya da başka bir ilden Çanakkale’ye gitmesi gereken gönderilerinizi adrese teslim edebiliyoruz.

Turkish Cargo uygulamamızda detaylar tamamıyla sizlerin ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre şekillenmektedir. İsterseniz kargonuzun çıkış adresinden paketinizi teslim alır, havalimanına ulaştırır, diğer havalimanından alıp yine belirteceğiniz adrese teslim edebiliriz. Ya da vereceğiniz adresten gönderinizi alır, havalimanına teslimat yapabiliriz. Benzer şekilde havalimanına adınıza gelen bir paketi teslim alıp belirteceğiniz adrese teslimat yapabiliriz. Bizde her şey sizin ihtiyaçlarınıza göre uyarlanır ve profesyonelce sonuca ulaşılır.

Çanakkale uçak kargo hizmetimizle bugün itibariyle Çanakkale ile 51 farklı ile arasında taşımacılık yapabiliyoruz. Aynı gün içinde teslim edilmesi gereken acil paketleriniz için her nerede olursanız olun adresten alıp aynı gün içinde gideceği adrese teslim ediyoruz. Hatta çoğu zaman birkaç saat içinde teslimatlarımızı yapabiliyoruz.

Şehirler Arası Kurye vermekte geç kaldığınız, hazırlanması günün geç saatlerinde tamamlanmış, sürpriz olarak ulaştırılması gereken, acil olarak ortaya çıkan, karayolu kargolarında zarar görme olasılığı olan, saatinde varış merkezinde olması gereken ve bu tarz diğer bütün paketlerinizi taşıyabiliyoruz. Avantajlarımızla zamanınızı, paranızı ve emeğinizi en iyi şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

Hava kargo uygulamamız kullanıcılarına pek çok avantaj sağlar. Her şeyden önce yüksek hızda bir taşıma yöntemidir ve bu teslim sürelerinin olabildiğince kısalmasını sağlar. Özellikle ufak miktarlardaki gönderileriniz için en uygun lojistik yöntemi olduğunu söyleyebiliriz. Ülkemiz geneline yayılmış hizmet ağımızla günün hemen her saatinde paketlerinizi ulaştırabiliriz. Paketleriniz süreç boyunca emniyette olur ve güvenli şekilde taşınır. Taşıma ve yüklemeler oldukça özenli yapılarak herhangi bir zarar görmesi önlenir. Tarifeli olarak taşındığı için hareket detayları nettir.