Amasya Uçak Kargo

Gönderilerinizin en güvenli vasıtalar ile aynı gün içerisinde alıcılara teslim edilmesini istiyorsanız Amasya Uçak Kargo ile aradığınızı bulabilirsiniz. Günümüzün modern hizmet alanları arasında kurye hizmetleri, ön plana çıkan hizmet alanlarından biridir. Bu kapsamda firmamız, yenilikçi düşünce ile kendini sürekli geliştiren, sektörün öncü kuruluşları arasındadır.

Dünyada kabul gören en hızlı ulaşım vasıtası, kuşkusuz uçaktır. Söz konusu vasıtanın kurye hizmetlerinde de etkin olarak kullanıldığını görebilirsiniz. Uçak ile yapılan sevkiyatlarda gönderilerin kısa sürede, hatta aynı gün içerisinde alcılara ulaştırılması mümkün hale gelmektedir.

Amasya Uçak Kargo firmasını tercih ederek sektörün modern olanaklarından istifade edebilirsiniz. Bu kapsamda sahip olacağınız avantajlı durumları şu şekilde özetleyebiliriz.

 • Gönderileriniz en seri şekilde havaalanına götürülüp, THY tarifeli ya da kargo uçaklarına teslim edilir.
 • Varış noktasında, gönderileriniz teslim alınarak alıcılara ulaştırılır.
 • Gönderilerinizin mahremiyetine her aşamada özel önem verilir.
 • Teslimatın yapıldığı anda tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılır.

Amasya Uçak Kargo İle Gönderilerim Ne Zaman Alıcıya Ulaşır?

Amasya Uçak Kargo tarafından verilen uçak kargo hizmetlerinde aynı gün içerisinde teslimatın yapılması esastır. Bu kapsamda THY uçaklarında herhangi bir rötar durumu oluşmazsa gönderileriniz zamanında alıcılara ulaştırılmaktadır.

Firmamız tarafından alacağınız kurye seçenekleri sadece uçak kargo ile de sınırlı değildir. Firmamızdan, şehir içi ve şehirlerarası kurye hizmetlerinde de en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Bu kapsamda Amasya Uçak Kargo firması tarafından belirlenen aşağıdaki kurye seçeneklerini ve teslim sürelerini dikkate alabilirsiniz.

 • Normal kurye seçimini yaparsanız gönderileriniz 180-240 dakika arasında alıcılara ulaştırılır.
 • Ekspress kurye seçimi yaparak gönderilerinizin daha hızlı alıcılara ulaştırılmasını isterseniz paketleriniz 60-90 dakika arasında alıcılara ulaştırılacaktır.
 • VIP kurye ile işlem yapmak istediğinizde ise teslimat süresinin 30-60 dakika arasında olacağını görebilirsiniz.

Yukarıdaki kurye seçenekleri, günün her saati, 7/24 geçerli olan kurye seçenekleridir. Bu kapsamda firmamızın gece kurye avantajlarından da en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Gece saatlerinde kurye personeline ihtiyaç duyulması durumunda kimi firmalar taleplere anında cevap veremezler. Fakat firmamız, yıllardır sektör içerisinde edindiği tecrübe sayesinde taleplerinize 7/24 cevap verme imkânına sahiptir.

Şehirlerarası Kurye Hizmetinden De Yararlanabilir Miyim?

Amasya Uçak Kargo olarak müşterilerimize sunduğumuz avantajlı hizmet alanlarından biri de şehirlerarası kurye hizmetidir. Söz konusu hizmet sayesinde gönderilerinizin çevre illerdeki alıcılarınıza teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Bu kapsamda Amasya Uçak Kargodan alacağınız hizmet ile aşağıdaki avantajların sizi beklediğini görebilirsiniz.

 • Gönderileriniz niteliğine uygun vasıtalarla, seri şekilde alıcılara ulaştırılır.
 • Kargo firmaları gibi en yakın mesafelere sevkiyat için dahi 2-3 gün beklemek zorunda kalmazsınız.
 • Gönderilerinizin en seri şekilde alıcılara ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.
 • Sevkiyatın başından sonuna kadar eğitimli ve tecrübeli kurye personeli ile iletişim kurmuş olursunuz.
 • Şehirlerarası kurye taleplerinize anında cevap bulabilirsiniz.