Kirgizistan Uçak Kargo

Aralık 09 2018

Kirgizistan Uçak Kargo Kirgizistan ülkesine Express olarak 1 günde, ekonomik olarak 3 günde hava kargo gönderimi yapabilir, mesai saatleri içinde arayarak bilgi ve destek alabilirsiniz. Bizden fiyat teklifi almadan diğer firmaları aramayınız.

Türkiye ile Kirgizistan arasında kurduğumuz geniş hava yolu uçak kargo ağı ve onlarca acente şubesi farkıyla sizlere hizmetler vermekteyiz. Avrupa Birliği ülkeleri arasında bulunan Kirgizistan ya kargo hizmetinde Kirgizistan Yasaları geçerli olmakla birlikte her ülkenin yerel bir gümrük yasası bulunmaktadır.

Kirgizistan kargo hizmeti sunan firmaların hem Kirgizistan Gümrük Yasaları’na hem de yasalarına vakıf olması gereklidir. Fiyatlandırma konusunda da şehir değil ülke baz alınmaktadır.

Kargo şirketleri ile Andorra’ya zarf, dokuman ve belge, paket, koli, ihracat ürünleri, makine parçaları gönderilebilirken, ithalat ürünlerinin de getirilmesi yine kargo şirketleri ile yapılabilmektedir. Şirketler, Kirgizistan ’daki tüm şehirlere kargo teslimatı yapılmaktadır.