Azerbaycan Lojistik

Kasım 23 2013

UÇAK KARGO – HAVA KARGO LOJİSTİK-KURYE-FUAR LOJİSTİK

TÜM DÜNYA KAPIDAN KAPIYA

Avrupa Yakası 0212 356 93 24 Anadolu Yakası 0216 380 68 33

 UÇAK KARGO – HAVA KARGO-KARGO-KURYE-LOJİSTİK-HAVA KURYE-UÇAK KURYE-FUAR LOJİSTİK

Türkiye’nin 32 noktasına, aynı gün içerisinde evrak ve paket teslimatını gerçekleştirebilir

5 kıtada 227 ülkeye sunulan Uluslararası Kurye Servisi adı altında Ekonomik Servis-Express Servis olmak üzere iki farklı hizmet seçeneğimiz bulunmaktadır.

Değerli Müşterilerimiz ;

Yurtiçi ve uluslararası aynı gün teslimat hava taşımacılık sektöründe bir marka haline gelmeyi başaran ecs Kargo & lojistik; dünyanın önde gelen acenteleriyle yapılan anlaşmalar doğrultusunda, ithalat ve ihracatta sorunsuz, hızlı, etkin ve güvenli deniz, kara, hava taşımacılığı hizmetlerini 6 yıllık profesyonelleşmiş kadrosuyla gerçekleştirmektedir. Türkiye ve tüm dünyada hava ve deniz limanlarında hizmet veren ecs Kargo, direkt ve aktarmalı seferlerle, yüklerinizi dilediğiniz yerden alıyor ve dilediğiniz adrese aynı gün içinde güvenle teslim ediyor.
Hava Kargo hızı ve güveni ile

Türkiye’nin 32 noktasına, aynı gün içerisinde evrak ve paket teslimatını gerçekleştirebilir, farklı illerden uçak kargoyla yaptığınız gönderileri, İstanbul içerisinde ulaşması gereken adrese en hızlı ve güvenilir şekilde ulaştırabilirsiniz.İstanbul -Ankara-İzmir ve Antalya’da adrese teslim ve adresten alım hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

ACİL UCAK KARGO.İNFO, zaman, hız ve güvenilirlik nedenlerinden dolayı çok hassas şartların yerine getirilmesini gerektiren hızlı bir taşıma şeklidir. ACİL UCAK KARGO.İNFO ekibimiz, farklı seçeneklerde hizmet vererek size ve müşterinize tam bir esneklik sunmaktadır.Uçak Kargo hizmetlerinde kapıdan – kapıya ve kapıdan-hava limanına, hava limanından kapıya, hava limanından- hava limanına teslim seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.
Acil Uçak Kargo Nasıl Çalışıyor ?

Şirketimizce anlaşmalı olan uçak kargo şirketlerinin direkt uçuşu olan noktalardan, motorlu kurye ile evrak veya paketleriniz adresinizden alınıp / uçak aktarmalı olarak, kargonuzu istediğiniz noktaya sevk edip gene istenildiği taktirde motorlu kuryeler aracılığı ile adrese en geç 2 saat içinde teslimatı yapılmaktadır.

Daha ayrıntılı bilgi için,