Avusturya Uçak Kargo

Avusturya’daki belirli konumlarla sınırlı değiliz, her yere teslimat yapıyoruz ve paketlerinizin pazarınıza ulaşmasını sağlamak için sıkı teslimat sürelerini karşılayabiliyoruz. Sadece bu da değil, hizmetimiz Türkiye’den Avusturya’ya kargo teslimatta paradan tasarruf etmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bizimle ne gönderip gönderemeyeceğiniz konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak, size posta ücretlerinde küçük bir servet kazandırmayı garanti ediyoruz.
İster hedef kitlenizin ihtiyaç duyduğu şekilde ve zamanda Avusturya’ya koli/kargo göndermek isteyin, ister iki haftada bir tutarlı teslimatlara ihtiyacınız olsun, her türlü ihtiyacı karşılayabiliriz. Avusturya genelinde aşağıdaki büyük şehirlere kargo teslimat yapıyoruz. Bize sadece kolilerinizi ne, nereye ve ne zaman göndermek istediğinizi söyleyin, biz de teslim edelim.
Perth, Sydney, Brisbane, Queensland, Darwin, Mackay, New South Wales, Adelaide, Victoria, Melbourne, Cairns, Geraldton and more

Avusturya’ya Uçak Kargo/Hava Kargo

Aşağıda, Ecs Express Kurye & Dağıtım ve Uçak Kargo Hizmetleri ile ortak olduğunuzda elde edeceğiniz başlıca avantajlardan sadece birkaçı yer almaktadır:

72 saatte teslimat
Esnek kurye hizmetleri
Sıralanmış ve sıralanmamış çözüm
Önemli maliyet tasarrufu
Herhangi bir rakibi yeneceğiz veya fiyatla eşleşeceğiz
Tüm Avusturya gümrük evraklarıyla ilgileniyoruz
Üniformalı sürücülerimizden esnek koleksiyonlar
Teslimat kanıtı ve imzalı seçenekler mevcuttur
Her şey basit bir faturada derlendi

Avusturya’ya Kargo/Koli Göndermek

Her gönderi, sertifikalı personelimiz tarafından toplanır, taşınır ve teslim edilir. Ayrıca, koli gönderilerinin hızlı ve güvenli bir şekilde (özellikle Royal Mail) teslim edilmesine yardımcı olmak için daha büyük posta şirketleriyle birlikte çalışıyoruz.

İhtiyaçlarınızı ilk sıraya koyuyoruz; Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ön planda tutuyoruz, bu kadar basit. Olağanüstü teslimat hizmetlerini rakipsiz müşteri hizmetleriyle birleştiriyoruz ve ihtiyaç duymanız halinde günün her saati destek ve tavsiye sağlamak için hazırız.
Tüm işletmelerle çalışıyoruz; Her boyutta, her yerde, her zaman, tam ihtiyaçlarınıza özel teslimat ve nakliye hizmetleri sağlamaya adadık. Pazar erişiminizi genişletmek isteyen yeni bir girişim veya zamandan, paradan ve güçlüklerden tasarruf etmek için uzun vadeli bir teslimat ortağı arayan büyük bir şirket olabilirsiniz.
E-ticaret işletmelerine özel bir odaklanma; Bir e-ticaret işletmesiyseniz, size sunabileceğimiz bir dizi avantaj ve avantaj vardır.
İlk olarak, hesap yöneticinizden ısmarlama yönetim bilgileri ve raporlama alacaksınız. Bu, tüm fatura bilgilerinin hesap yöneticisi tarafından ele alındığı ve maliyetlerinizin dökümünün görüntülenebileceği anlamına gelir (buna tek bir basit fatura da dahildir).
Tüm e-ticaret ürünleri, toplamadan nakliyeye kadar takip edilecek ve kolilerinizin Avusturya’da güvenli ve doğru bir şekilde teslim edilmesini sağlamak için imza kanıtı gerekli olacaktır.
Ecs Express Uluslararası Kargo & Hava Kargo
Ecs Express Uluslararası Kargo & Hava Kargo
Avusturya Kargo Fiyatları-Takibi
Takip edilen ve takip edilmeyen bir dizi çözümle ulusal ve uluslararası müşterilerinize ulaşın. Ortaklıklarımızı kullanarak işletmeniz tam izleme, Teslimat Kanıtı, SMS ve MMS bildirimlerinden yararlanabilir. Türkiye’den gidecek olan Avusturya Kargolarınızı dünyanın her yerinde dolaşırken günün her saatinde izlemek için ücretsiz takip uygulamamızı da indirebilirsiniz.

ilgini çekebilir = Türkiye den Avusturya Kargo Gönder
İstanbul da depo merkezleri; Tüm koli/kargo gönderilerinin hızlı bir şekilde toplanmasını ve hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlamak için birincil nakliye ve teslimat merkezimiz İstanbul’un kalbinde yer almaktadır.

Fiyatlara yenik düşmeyeceğiz; Müşterilerimiz, kaliteden ödün vermeden Avusturya’ya paket/kargo teslimatları için en iyi fiyatı almalarını sağlama konusundaki kararlılığımızı takdir ediyor. Türkiye’den Avusturya Kargo/Koli göndermek isteyen müşterileri için hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı paket teslimat hizmeti sağlayabiliyoruz ve fiyatlarımızın yenilemeyeceğinden eminiz.

Kişisel hesap yöneticisi; Destek hizmetimizin yanı sıra, tüm posta gereksinimlerinizle ilgilenecek kendi kişisel hesap yöneticinizi de alacaksınız. Teslimatlarınız için basit bir fatura alırsınız ve bu kadar, evrak işi yok, gümrükte telefonla harcanan saatler yok, sorun yok. Hesap yöneticiniz de Kara Cuma ve Siber Pazartesi günleri dahil olmak üzere yoğun zamanlarda destek ve tavsiye sağlamak için hazır olacaktır.

Avusturya Kargo: Hızlı & Ekonomik
Ecs Express Kurye & Dağıtım ve Uçak Kargo Hizmetleri ile ortaklık kurarak paket/kargo teslimat hizmetinizi bugün kolaylaştırın. İşinizi yürütmeye odaklanmak için zamanınız olduğundan emin olmak için tüm postalama ve teslimat gereksinimleriyle ilgileneceğiz. Bugün özel bir Avusturya kargo fiyat teklifi almak için lütfen çayımızı arayın veya yukarıdaki iletişim formunu doldurun, mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğiz.

Avusturya’ya nakliye olasılığı, her şeyin nasıl çalıştığına aşina olmayanlar için biraz göz korkutucu olabilir. Türkiye’den Avusturya’ya nakliye/kargo, deneyim ve güvenilirlik gerektirir. Neyse ki, Ecs Express Hizmetleri her ikisine de sahip. Avusturya’ya doğru kargoyu/nakliyeyi bulmanın zor olabileceğini anlıyoruz. Ancak UPS , DHL ve TNT Express gibi deneyimli kurye hizmetlerimizle Avusturya’ya kargo ihtiyaçlarınıza uygun en ucuz gönderiyi bulabileceksiniz.

Avusturya’ya Kargo Ücreti/Fiyatı
Avusturya 9.000 mil uzakta olmasına rağmen, müşterilerimizin Avusturya’ya kargo ücretinin deneyimli kuryeler tarafından yapılmasını ve tamamen takip edilebilir olmasını sağlamak için yorulmadan çalışıyoruz. Türkiye’den Avusturya’ya posta/kargo ücreti, seçtiğiniz boyut, ağırlık ve kuryeye bağlı olarak değişebilir. Avusturya’ya en ucuz kargoyu aldığınızdan emin olmak için, bir paketi nasıl doğru şekilde paketleyeceğinize ilişkin kılavuzumuzu bulun. Avusturya’ya kargo ücreti hiç bu kadar kolay olmamıştı, Perth veya Sidney’den Melbourne veya Brisbane’e,

Ecs Express Kurye & Uçak Kargo Hizmetleri ile her zaman Avusturya’ya ucuz/ekonomik kargo hizmeti alacaksınız. Bugün ne kadar tasarruf edebileceğinizi görmek için bugün Avusturya’ya koli/kargo gönderin.

Avusturya’ya Kargo Ucuz/Ekonomik
Avusturya’ya kargo gönderme fiyatı ve maliyeti, Landmark ile birlikte KDV hariç 74,32 Sterlin’dir . Bu hizmet, bıraktığınız andan itibaren tamamen izlenir. Size en yakın bırakma noktasını bulmak için hemen bizi arayın.

Avusturya’ya Kargo Gönderilir/Gönderilmez
Avusturya, vahşi yaşamlarını koruma çabaları nedeniyle katı gümrük standartlarıyla ünlüdür. Bu nedenle, ülkeye yasaklanmış maddeler şunları içerir:

Miktar ne olursa olsun toprak
Bitkiler ve bitki maddesi
saraçlık dahil deri eşyalar
Zararlı organizmalar içerebilecek meyve, sebze veya et taşımak için daha önce kullanılmış karton kutular
Avusturya’ya nelerin gönderilebileceği hakkında ek bilgi için Avusturya gümrük idaresine danışın . Ayrıca Ecs Express Avusturya kargo/kuryelerimizin yasal olarak taşıyamayacağı ürünler için yasaklı ürünler sayfamıza da göz atmalısınız.

Avusturya’ya kargo göndermeyi çocuk oyuncağı haline getiriyoruz; İster Avusturya Postası ile Melbourne’e bir mektup gönderin, ister DHL ile Perth’e acil ekspres mallar göndermek isteyin.

Avusturya Gümrükleri
Ülkeler düşük değerli malların ülkeye gümrüksüz girmesine izin verdiğinde buna de minimis eşiği denir. Avusturya’ya giren mallar için De minimis değeri 1.000 AUD’dir. 1.000 AUD’nin altındaki gönderiler büyük olasılıkla herhangi bir ithalat vergisi veya vergisine tabi olmayacaktır ve gümrükleme daha hızlı olacaktır, bu nedenle bir kazan-kazandır, ancak girdiğiniz değerin her zaman doğru olması gerektiğini unutmayın, aksi takdirde malların gümrükte bekletilme riskini alırsınız .

Avusturya’ya Kargo ile Yiyecek Göndermek
Avusturya çok büyük bir tarım endüstrisine sahip olduğundan, yabancı bitkilere veya yanlışlıkla tanıtılan böceklere karşı korunmak için Avusturya yiyecek kargo gönderme konusunda daha katı kurallardır. Bununla birlikte, mağazadan satın alınan, açılmamış, bozulmayan gıda maddelerinin çoğunu yine de Avusturya’ya gönderebilirsiniz, şüpheniz varsa, göndermeden önce Avusturya gümrük web sitesinde kontrol edin.

Gönderebilecekleriniz Gönderemeyecekleriniz
Satın alınan gıdaları son kullanma tarihi 6 aydan uzun bir süre uzakta saklayın. Raf ömrü 6 aydan az olan gıdalar
Son kullanma tarihi ambalajın üzerinde gösterilmelidir. İçindekileri listeleyen bir gıda etiketi içermeyen yiyecekler.
Gıda etiketi tüm malzemeleri listelemelidir. Açılmış ambalajlı yiyecekler.
Her öğeyi ayrı ayrı sarın Taşıma sırasında bozulabilecek yiyecekler.
Ürünler orijinal üretici ambalajında ​​ve açılmamış olmalıdır
Ev yapımı yiyecekler veya orijinal üretici ambalajında ​​olmayan yiyecekler.
Yiyecek/Gıda Gönderebilecekleriniz ve Gönderemeyecekleriniz
Avusturya’ya Gönderemeyeceğiniz Ürünler
Ecs Express Avusturya Uçak Kargo Hizmetleri, tüm ülkeler için kısıtlanmış yasaklanmış öğelerin bir listesine sahiptir. Ek olarak, Avusturya ayrıca bazı belirli malların sevkiyatını da kısıtlar, olağandışı veya belirsiz bir şey gönderiyorsanız, göndermeden önce Avusturya gümrük sitesinde bu listeyi kontrol etmenizi öneririz.

ilgini çekebilir = Türkiye den Avusturya Kargo Gönder
En Çok Yasaklanan 5 Ürün
Parfüm
piller
İlaç
Yanıcı sıvılar
Hayvan derileri (evcilleştirilmemiş)
Avusturya Hakkında Genel Bilgiler
Resmi Tatiller ve Çalışma Dışı Günler

Avusturya’da bu yıl için Banka Tatilleri burada bulunabilir
Avusturya’da Tipik Çalışma Dışı Günler: Cumartesi ve Pazar
Posta Kodu Alanları ( küresel öncelik)

Avusturya 4 Bölgeye bölünmüştür (Alan 1 – 4) ve her bölgenin farklı bir teslimat hızı vardır – ayrıntıları ekteki belgede bulunabilir.
Özel posta kodu bilgileri, yukarıdaki Parsel Teslimat Bilgileri panellerinde de bulunabilir.
Ek bilgi ( küresel öncelik)

Australia Post Tarafından Sunulan Yüksek Düzeyli Standart
Teslimat Yönü Detaylar
Eve / İş Yerine Teslim Evet evet
Posta Kutusuna Teslimat Evet
Postaneye Teslim Evet
Standart olarak kaç teslimat denemesi var? 1
Teslimat başarısız olursa, alıcıya bildirim bırakılır mı? Evet
Parsel iade edilmeden önce kaç gün tutulur? 14
Australia Post genellikle hangi günlerde teslimat yapar? Pzt – Cum
Avusturya Hakkında Bilgiler
Avusturya Gümrük & Vergiler
Gümrük, Yasaklar ve Kısıtlamalar

Avusturya’ya ihracat, çoğu ürün için gümrük evrakları gerektirir
Öğelerinizin yasaklanmadığını veya kısıtlanmadığını kontrol etmek için lütfen buradaki özel sayfamızı kontrol edin.
Özel gümrük tavsiyesine ve en son kurallara ihtiyacınız varsa, lütfen Avusturya gümrük web sitesini ziyaret edin.
Khapra Beetle – Yiyeceklerin 15 Ekim 2020’den itibaren Avusturya’ya girişi yasaklandı

Tarım, Su ve Çevre Bakanlığı (departman), Avusturya’ya giren khapra böceği ( Trogoderma granarium) riskini ele almak için acil eylemler uyguluyor.
Acil eylemler, refakatsiz kişisel eşyalarda, düşük değerli hava ve deniz taşımacılığında, yolcularda, posta ve ticari ithalatta değişikliklere neden olacaktır .
15 Ekim 2020’den itibaren bakanlık , pirinç, tahıllar, tohumlar, kabuklu yemişler, fasulye ve bakliyat gibi yüksek riskli bitkisel ürünlerin uluslararası postayla (EMS dahil) Avusturya’ya gönderilmesi ve uluslararası yolcular tarafından taşınan mallar üzerinde tam bir yasak uygulayacak . .
Daha fazla bilgi için lütfen buradaki Avusturya Hükümeti sayfasına bakın
Tütün ürünleri

01 Temmuz 2019 tarihinden itibaren , sigaralar ve gevşek yapraklı tütün dahil olmak üzere tüm tütün ürünleri ‘yasaklanmış ithalat’ olarak kabul edilecektir.
Bu, çiğneme tütünü ve 1,5 kg’a kadar olan ağızdan enfiye hariç tüm tütün ürünlerini ve puroları etkileyecektir.
Avusturya’ya izinsiz gönderilen tütünler, ulusal mevzuata uygun olarak yönetilecektir.
Avusturya Sınır Kuvvetleri burada tütün yasağı hakkında ek bilgi sunmaktadır.
Vergilendirme

01 Temmuz 2018’den itibaren , tüketicilere Avusturya’ya gönderilen düşük değerli ürünlerin (1.000 $’ın altında) tüketici satışlarına %10 Avusturya mal ve hizmet vergisi (GST) uygulanır.
Avusturya’ya düşük değerli mal satışlarında yıllık 75.000 $(yaklaşık 42.000 £)/yıl kayıt eşiğini karşılayan işletmelerin aşağıdakileri yapması gerekir:
Düşük değerli malların satışında GST’ye kaydolun ve ücret alın (GST’den muaf olmadıkça),
iadeleri iletmek ve GST’yi Avusturya Vergi Dairesi’ne (ATO) havale etmek
Avusturya Gönderi Yaparken Gümrük ile Uğraşmam Gerekir Mi?
Türkiye’den Avusturya’ya gönderi yaparken gümrük ve ithalat vergisine ilişkin belgeleri sağlamanız gerekecektir. Neyse ki, mallarınızın düzgün bir şekilde belgelenmesini sağlamayı mümkün olduğunca kolaylaştırdık. Rezervasyonunuz tamamlandıktan sonra, bu yükü aklınızdan çıkarmak için doldurmanız gereken tüm doğru formları size göndereceğiz. Kolay!

Türkiye’den Avustral’ya Kargo Fiyatı Nedir?
Ecs Express Kurye & Uçak Kargo Hizmetleri üzerinden rezervasyon yaptığınızda Avusturya’ya posta ücreti 14,99 £ kadar düşük. Ayrıca, koruma kapsamı, imza takibi ve teslimat dahil olmak üzere tüm hizmetlerimizdeki birçok seçenekle, siparişinizi Avusturya’ya veya bu konuda başka herhangi bir yere gönderi yaparken size uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

Avusturya’ya Kargo Teslimatı Paketini Nasıl Yazmalıyım?
Eyalet kısaltmasını (örneğin, Yeni Güney Galler için “NSW”) kasaba ve posta koduyla aynı satıra, ikisinin arasına yazmayı unutmayın.
Avusturya’ya posta gönderme hakkında bilmeniz gereken her şeyin daha ayrıntılı bir dökümü için iletişim kanalımız dan bizi arayabilirsiniz

Kargo Ücretlerin de Gizli Masraflar Var Mı?
Size teslimat için teklif ettiğimiz fiyat, geçerli tüm ek ücretleri ve kapıdan kapıya teslimatı içerir. Dahil olmayan tek maliyet, gümrük vergisi ve vergidir. Bu ücretler, giriş noktasında gönderdiğiniz ülkenin hükümeti tarafından uygulandığı için kontrolümüz dışındadır.

Ecs Express Uçak Kargo Hizmetlerinin Diğerlerinden Farkı Nedir?
Freight Forwarder’lar, UPS ve DHL gibi büyük kuryeleri kullanmak yerine genellikle malları doğrudan havayolları ile uçururlar.
Freight Forwarder şirketleri genellikle sınırlı veya hiç uluslararası koli takibi sunar ve hatta ekspres kargo çözümleri sunan en büyük küresel lojistik grupları bile UPS ve DHL gibi uluslararası kuryelerinin sunduğu transit sürelere uymakta zorlanır. Freight Forwarder’ların ekspres kargo hizmetleri genellikle kapıdan kapıya değildir ve çok daha fazla ek ücret taşırken, Ecs Express kurye ucuz uluslararası kurye hizmetleri her şey dahil fiyatları büyük indirimlerle sunar.

ilgini çekebilir = Türkiye den Avusturya Kargo Gönder
Avusturya Kargosu İçin Bilinmesi Gerekenler
Melbourne, Brisbane, Canberra, Adelaide, Perth veya Sidney’e paket gönderseniz de hizmet ve maliyetler değişmez. Şirket belgelerini, kalıplarını ve ürünlerini göndermeniz gerekiyorsa güvenli bir hizmet sunuyoruz. Ayrıca Avusturya’ya hediyelik eşya, fazla bagaj ve valiz gönderebilirsiniz. Avusturya’ya veya diğer hassas nesnelere şarap göndermek istiyorsanız, lütfen müşteri hizmetlerimizle e-posta yoluyla iletişime geçin, hemen bir fiyat teklifi alacaksınız.

Avusturya Hakkında Bazı Bilgiler
Dünya gençleri arasında aktivite olarak çok popüler, Avusturya’da çalışıyor ve seyahat ediyor. Çalışmayı veya öğretimi tamamladıktan sonra, çoğu kişi bir ara verir ve Down Under’da Gap-Yıl olarak adlandırılan bir yıl geçirir. Çalışma ve seyahat vizesi ile Avusturya’da bir yıla kadar seyahat edebilir ve çalışabilirler.
Çalışarak, özellikle tarım veya turizmde küçük işlerle para kazanabilirsiniz. Gençler yaşam için değerli deneyimler kazanırlar. Ana nedenler, uzak bir ülkeyi keşfetmek, doğayı keşfetmek, yeni bir kültür ve farklı insanlar hakkında bilgi edinmektir. Siz de çocuklarınız veya torunlarınız için Avusturya’ya koli göndermek ister misiniz? Size özel bir hizmetimiz var!

Avusturya’ya Asla Götürülmemesi Gerekenler
Göçmen ülkesi olarak da bilinen Avusturya, çok katı bir ithalat uygulaması benimsiyor. Bu tabi mallar için de geçerli;
kesinlikle hepsi adada seyahat edemez veya bir koli içinde sevk edilemez. Avusturya’da bile hala iki mal grubu arasında ayrım vardır: her koşulda kesinlikle yasaklanmış ürünler ve kısıtlamalarla veya belirli bir lisansla birlikte piyasaya sürülebilen mallar .

Gümrük Hizmetleri ve İthal Malların Kontrolünden,
Göçmenlik ve Sınır Koruma Departmanına bağlı bir Departman olan Avusturya Sınır Gücü (kısaltılmış ABF ) sorumludur ABF, yalnızca marjinal olarak ithal edilebilir olan tüm yasaklı malları içeren birtoplu işi çevrimiçi olarak yayınlar ve sürekli olarak günceller. Bu listede, paket sevkiyatı için genellikle yasak olan klasik ürünler var, aynı zamanda bazı Avusturya özellikleri için de. Avusturya’da yasak olan birkaç şey vardır. Ancak, kısıtlı olarak işaretlenen diğer birçok mal kategorisi de aynı derecede katı standartlara tabidir:

Bu nedenle, aşağıdaki mal kategorilerinin Avusturya’da bir paket içinde gönderilmesi tavsiye edilmez:
Silahlar
yasadışı uyuşturucu
Asbest (veya asbest içeren ürünler)
Kedi veya köpek kılı içeren ürünler
Seramikler (ürünler bazen yüksek oranda ağır metal veya kurşun içerir ve bu nedenle yalnızca özel bir lisansla ithal edilebilir)
Tütün veya snus çiğnemek
Çakmaklar (Avusturya’daki göçmenler için maksimum sayı: 5)
Biber gazı veya diğer kendini savunma araçları
Tarihi Değeri Olan Kültürel Miras (özellikle Papua Yeni Giunea’dan)
Köpekler için boğma ipleri veya ipler
Yiyecek gibi görünen veya kokan damıtıklar
6 volt üzerinde elektrik çarpması
Avusturya’da, tehlikeli köpek ırklarının (Dogo Argentino, Fila Brasilero, Japon Tosa, Perro de Presa Canario ve ayrıca Amerikan Pit Bull Terrier gibi) ithal edilmesi ve hatta sübvansiyon yapmak için oluşturulmuş ekipmanların ülkeye girişi kesinlikle yasaktır. .

Özel bir durum, ANZAK kelimesini içeren mallardır
.
Bu kısaltma, Birinci Dünya Savaşı’nda İngiliz Silahlı Kuvvetleri’nin Avusturyalılar ve Yeni Zelanda’dan oluşan askeri birolan Avusturya ve Yeni Zelanda Kolordusu içindir. Yine 25 Nisan’da Avusturya ve Yeni Zelanda çok tartışmalı bir olay olan askeri zayiat kurbanlarını anmak için ANZAC gününü kutluyor. Gördüğünüz gibi, Avusturya, göçmen veya göndericiye bir seferi hemen hatırlatmayan, yasaklanmış veya sınırlı ithal mallar listesine çok sayıda çok özel eşya yerleştirmiştir.

Bu nedenle, belirli bir ülkede belirli türdeki ürünleri ithal etmeden önce araştırma yapmak tavsiye edilenden daha fazlasıdır. Avusturya çok ilginç bir alet buldu: ülke” Onu geri getirebilir miyim ?” Uygulama, düzenlemeler hakkında bilgi edinmek isteyen gezginler için hızlı bir rehber.

Avusturya Hakkında Bunu Biliyor Muydun?
Avusturya’da insandan çok kanguru var. 35 milyondan fazla kanguru ile Avusturya’da her bir sakine teoride iki kanguru ait olacaktır. Avusturya’da develer bile çoktur. Avusturya 2002’den beri Suudi Arabistan’a deve ihraç ediyor. Kıyılar 10.000’den fazla kumsaldır ve Great Barrier Reef bu şekilde dünyanın en büyük canlısıdır. Ayrıca dünyanın en zehirli bitkisi ve dünyadaki en zehirli örümcek türleri de Avusturya’da yaşamaktadır. Avusturya ulusal ağacı, 400’den fazla türü olan okaliptüstür.

Avusturya Gümrük Masrafları Nasıl Hesaplanır?
Genel olarak, gümrük vergileri ve ücretleri aşağıdaki pozisyonları içerebilir:
gümrük vergileri: efektif gümrük masrafları İthalat aşamasındaki KDV: varış ülkesindeki katma değer vergisi özel tüketim vergisi: belirli tüketim mallarının üretimi ve satışı üzerinden alınan dolaylı vergi idari maliyetler: örneğin, stoktaki mallar için olanlar Son olarak, bu pozisyonlar, duruma göre ve ülkeden ülkeye değişiklik gösteren gümrük vergilerinin nihai miktarını etkileyebilir. Ayrıca, her eyalet değer ve miktar sınırları açısından kesinlikle uyulması gereken farklı direktifler yayınlar.

Avusturya’ya Kargo Ulaşım Süresi Nedir?
UPS Express, Fedex TNT Express ve DHL Express Worldwide gibi ekspres hizmetlerimizle Avusturya’ya nakliye süreleri üç gün kadar kısa bir süre alabilir. Dünyanın yarısı için fena değil! Ekonomi hizmetleri daha uzun sürebilir, genellikle bir veya iki gün daha, ancak bazen dokuz güne kadar. Uzak bölgelere yapılan teslimatlar, transit için ek süreler gerektirecektir. İki posta kodu kullanarak daha doğru bir tahmin elde etmek için taşıyıcıya özel taşıma süresi hesaplayıcılarımızdan birini kullanabilirsiniz.