Adıyaman Uçak Kargo

Gönderilerinizin alıcılara ulaştırılmasında hız ve güvenliği ön planda tutuyorsanız Adıyaman Uçak Kargo ile çalışmalısınız. Firmamızı tercih ederek gönderilerinizin kısa sürede, en güvenli vasıtalarla alıcılara ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Günümüzde kurye sektörünün hızlı bir büyüme ile piyasada yerini aldığını görüyoruz. Bu nedenle sektör içerisinde ön plana çıkmak için güvenli ve hızlı teslimat gerekir. Bunu da piyasada bulabileceğiniz nadir firmalardan biriyiz.

Firma olarak müşteri memnuniyetine azami önem veren bir firmayız. Bu kapsamda tüm faaliyetlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı yapmaya gayret ediyoruz. Firmamızı tercih ederek piyasada söz sahibi bir firmaya çalıştığınızı görecek ve Adıyaman Uçak Kargonun aşağıdaki avantajlarını elde edeceksiniz.

  • Gönderilerin alıcılara ulaştırılması için faaliyetin her aşamasında seçkin kurye personeli ile muhatap olursunuz.
  • Gönderileriniz adresinizden alınarak havaalanına bırakılır.
  • Gönderilerinizin niteliğine uygun şekilde araç seçimi yapılarak paketlerinizin hasar görmesinin önüne geçilir.
  • Faaliyetin her aşamasında tarafınıza bilgilendirme yapılarak gönderinizin kaybolması ya da hasar görmesi gibi durumların önüne geçilmesi hedeflenir.

Adıyaman Uçak Kargo Firmasının Teslim Süresi Nedir?

Adıyaman Uçak Kargo olarak tüm gönderilerinizin aynı gün içerisinde alıcıya ulaştırılmasını hedefliyoruz. Uçak kargo ile yaptığınız gönderi sevkiyatı işleminde THY uçaklarında herhangi bir rötar durumu olmadığı sürece gönderileriniz aynı gün içerisinde alıcıya teslim edilecektir.

Firma olarak faaliyet alanımız sadece uçak kargo ile sınırlı değildir. Aşağıdaki hizmet alanlarında ve gönderi teslim sürelerinde paketlerinizin alıcı tarafından teslim alınmasını sağlayabilirsiniz.

  • Normal kurye ile paketlerinizin alıcılara ulaştırılmasını talep ederseniz teslim süresinin 180-240 dakika arasında olduğunu görebilirsiniz.
  • Ekspress kurye seçimi ile işlem yaparsanız teslim süresinin 60-90 dakika arasında olduğunu görürsünüz.
  • VIP kurye seçeneği, en hızlı sevkiyat yöntemidir. Bu nedenle gönderilerinizin 30-60 dakika içerisinde alıcıya ulaştığını görebilirsiniz.

Gönderilerinizin alıcıya ulaştırılması için hangi kurye seçeneği sizin için uygunsa o seçeneği tercih edebilirsiniz. Adıyaman Uçak Kargo firması olarak talebinizin alınmasını müteakip en kısa sürede kurye personelinin adresinize sevk edilmesini sağlıyoruz. Kısa sürede kurye personelinin adresinize ulaşarak gönderinizi teslim aldığına şahit olabilirsiniz.