24 Haz

Yurtdışı Canlı Hayvan Taşımacılığı 0850 203 9224

Yurtdışı Canlı Hayvan Taşımacılığı 0850 203 9224

uluslararası evcil hayvan (kedi, köpek, kuş, at, balık vb.) taşımacılığı hizmeti vermeye başlamıştır. Dünyanın herhangi bir ülkesinden Türkiye’ye ya da Türkiye’den istediğiniz bir ülkeye evcil hayvanlarınızı güvenle transfer etmek için 9ekim uzmanlık ve deneyiminden yararlanabilirsiniz. 9ekim, evcil hayvanların yanı sıra at, laboratuvar hayvanları ve egzotik hayvanların uluslararası transferi konusunda da bilgi ve yetkilidir.

Evcil hayvanların yurtdışı çıkışı İstanbul’dan (Atatürk ve Sabiha Gökçen Hava Limanları) yapılır, ancak ihtiyaç halinde hayvanlarınızın özel araçla İstanbul’a transferi de organize edilir.

Evcil hayvan besleyenler bilir, hayvanlarınızı tanımadığınız birine emanet etmek çor zordur. Özellikle de uluslararası bir yolculuk yapacaklarsa. Rahat ve güvende hissettiklerinden, onlarla ilgilenen kişilerin şevkatli ve sabırlı davrandığından emin olmak istersiniz. Hayvanlarınızı emanet ettiğiniz kişilerin profesyonelliklerinin yanında hayvansever olmalarını da beklersiniz. Airport Kargo kadrosu ve danışmanlık aldığı veterinerler hayvanlarınıza sizin kadar değer verir.

Her hayvan için transfer koşulları farklı olabilir (büyüklük, cins, mesafe, transfer aracı vb.) bu nedenle hayvana özgü taşıma koşullarının uzman tarafından belirlenmesi gerekir. Ayrıca her ülkenin mevzuatını bilmek önemlidir ki, transfer öncesi evrak gerektiği şekilde hazırlansın, hayvanlar havaalanında mahsur kalmadan, bir an önce yeni evlerine ulaşabilsin. 9ekim, gerekli hazırlıkları tamamlamadan transfer işlemine başlamaz. Süreç boyunca yapılacaklar, gerekli evrak, taşıma koşulları konusunda sizi bilgilendirir. Yolculuk sırasında da 9ekim tarafından görevlendirilen uzmanlar hayvanları düzenli olarak kontrol eder, ihtiyaçlarını karşılar. Dilerseniz varış noktasındaki gümrüş işlemleri de 9ekim tarafından gerçekleştirilir.

Hayvanların uluslararası transferi yasal düzenlemelerle güvence altına alınmıştır. 9ekim, transfer sırasında ihtiyaç duyulan veteriner desteği, gerekli aşıların yapılması ve kontrolü, hayvanların sağlıklı koşullarda, rahat bir şekilde yerine ulaşması konusunda yasal mevzuata uygun şekilde hareket eder.

Yurtdışından Türkiye’ye, ya da Türkiye’den yurtdışına evcil hayvan taşıma konusunda Airport Kargo uzmanlık, deneyim ve titizliğine güvenebilirsiniz.

Uçak Kargo 0212 356 9324 – 0216 380 6833 © Acil Uçak Kargo | Kara Taşımacılık | Deniz Yolu Taşımacılık 2018

Acil Uçak Kargo Uçak Kargo Hizmet Alanları