Hollanda Uçak Kargo

Kasım 07 2018

Hollanda Uçak Kargo

Hollanda uçak kargo taşımalarında çözüm ortaklarına lojistik destek sağlamaktadır. Hollanda’ya uçak kargo ile ihracat ve ithalat servisimizin yanında bir çok gönderi seçeneğimiz bulunmaktadır. Uçak kargo diğer taşıma türlerine göre pahalı olmasının yanında son yıllarda artan bir bir grafik çizmektedir. uçak kargonun tercih edilmesindeki en önemli sebep, kargoların alıcısına çok hızlı bir şekilde ulaşmasıdır.Zaman açısından hassas olan kargoların en etkili bir şekilde alıcısına ulaşmasının yolu uçak kargonun tercih edilmesidir.

Şirketimiz Hollanda uçak kargo hizmetleri konusunda uzun yıllardan beri kurumsal veya bireysel müşteri taleplerine alternatif hizmetler sunarak gönderen ve alıcı memnuniyetinin yanında ülke ekonomisine de katkı sağlamaktadır.

Hollanda Hava İhracat Taşımacılığı : Türkiye’den Hollanda’ya uluslararası düzeyde iş yapan çözüm ortaklarımızın bu ülkeye acil ulaşması gereken kargolarında, Türk hava yolları ve Almanya hava yolları başta olmak üzere kargo uçakları ve yolcu uçaklarıyla hizmet vermekteyiz.

Hollanda uçak kargo gönderilerinde Türk hava yollarının ve alternatif hava yollarının her gün düzenli bu ülkeye çıkışları bulunmaktadır.

Ecs Express öncelikle Türk hava yolları başta olmak üzere bu ülkeye sevkiyatlarını güvenle yapmaktadır. Hollanda’ya her gün ve haftalık olmak üzere düzenli kargo çıkışlarmızla çözüm ortaklarımızın gücüne güç katmaktayız.

 

0850 885 0 117