Belarus Beyaz Rusya Kargo
21 Tem

Belarus Beyaz Rusya Kargo

Beyaz Rusya (Belarus) uçak kargo ve hava kargo taşımacılığı ihtiyaçlarınıza uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Türkiye merkezli veya Beyaz Rusya (Belarus) merkezli kargo gönderimlerinde hızlı ve güvenli telimat seçeneklerimizle farklı hizmetler sunabilmekteyiz. İstediğiniz zaman firmamızla iletişime geçerek fiyatlar ve hizmet hakkında kapsamlı bilgiler talebinde bulunabilirsiniz.

Beyaz Rusya (Belarus) Tanıtım

Kuzey Avrupa’da yer alan Beyaz Rusya ( Belarus ) ‘nın batısında Polonya, kuzeybatısında Litvanya, kuzeyinde Letonya, doğusunda Rusya Federasyonu ve güneyinde Ukrayna bulunmaktadır. 27 Temmuz 1990 yılında kurulmuştur. Yönetim biçimi demokratik cumhuriyettir ve bu yönetim şekli genel hatlarıyla cumhurbaşkanı ve başbakandan oluşmaktadır. Yüzölçümünün 207.600 km² olduğu ülkenin nüfusu ise 10.293.011’dir. Ülkenin başkenti Minsk şehridir. Ülkenin resmi dili Belarusça ve Rusça’dır. Yaklaşık olarak yüzde 82’sini Beyaz Rusların oluşturduğu ülkede Rus, Ukraynalı ve diğer etnik grupları da bulunmaktadır. Ülkede kullanılan para birimi Beyaz Rusya rublesi (BYR) ‘dir. Belarus, 6 eyaletten oluşmaktadır: Minsk, Brest, Mogilev, Gomel, Vitebsk, Grodno şehirleridir. Bu eyaletlerin içinde küçük, büyük şehirler bulunmaktadır. Beyaz Rusya’nın bir başka önemli özelliği ise Avrupa’da idam cezası veren tek ülke olmasıdır.

Belarus’ta ortalama sıcaklık şehirlere göre farklılık göstermektedir. Fakat genel olarak bahsedilecek olursa yılın sadece 40-45 günü tam güneşli ve sıcak geçer. Bunun dışında hava hep kapalıdır ve soğuktur. Kış mevsiminde -30 dereceye kadar düşen sıcaklıklarla karşılaşılması mümkün olmakla birlikte yaz mevsiminde 28 derecenin üstünde sıcaklıklara rastlanılmaktadır. Yılın 75-125 gün civarlarında kar görülür ve kar kalınlığı 15-30 cm arasında değişir.

, ,

Uçak Kargo 0212 356 9324 – 0216 380 6833 © Acil Uçak Kargo | Kara Taşımacılık | Deniz Yolu Taşımacılık 2018

Acil Uçak Kargo Uçak Kargo Hizmet Alanları