Avustralya Uçak Kargo
3 Eki

Avustralya Uçak Kargo

Avustralya Uçak Kargo  0850 203-922
İnsanlar işleri gereği bulunduğu yerden daha uzak bir yere bir şeyi kargolamak veya göndermek zorunda kalabiliyor. Bu kargo meselesini sadece iş alanı için kısıtlamak da doğru olmaz sanırım. Çeşitli ihtiyaçlar gereği bir belgenin bir eşyanın veya bir aracın bulunduğumuz yerden uzak bir yere kargolama işlemlerini bazı firmalar aracılığı ile kolaylıkla yapabiliriz. Bu firmalara kargo şirketleri adı verilmiştir. Bizlerin adına iletilmesi gereken bir kargoyu binlerce kilometre uzaklara kadar götürebilen bu şirketler hem yurtiçi hem de yurtdışı kargo iletim hizmeti vermektedir. Bu sayede binlerce kilometre öteye göndermemiz gereken şeyi bu firmalar sayesinde ufak meblağlarda ücretler ödeyerek kolaylıkla gönderebiliyoruz. Örneğin Türkiye’nin Eskişehir ilinde oturan birisi Avustralya’ya yani yaklaşık 15.000 kilometre uzaktaki birine bir kargo göndermek istediğinde bu işi profesyonel bir kargo şirketi ile kolaylıkla halledebilir. Şirketin profesyonel olması gerektiğini söyledik çünkü bu kargo şirketinin bir uçağa belki de bir uçak filosuna sahip olması gerekmektedir. Bu sayede Avustralya kargo uçak ile kargolar kolaylıkla teslim edilir.

Ulaştırma Nasıl Oluyor
Türkiye’nin Antalya, İstanbul, Ankara gibi büyükşehirlerinden göndermek istediğiniz kargoyu kargo şirketine teslim etmeniz gerekiyor. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi eğer kargonuz Avustralya gibi Türkiye’den binlerce kilometre uzaklıktaki bir yere gönderilecek ise kargo firmasının filosunda bir uçak bulunmalıdır. Bu sayede teslim ettiğiniz kargo alıcısına en kısa sürede ulaşacaktır. Kargonuz yola çıkmadan önce gerekli belgeler toplanır, gümrük aşamasında bir problem ile karşılaşılmaması için büyük çaba gösterilir ve aksilik çıkmadığı sürece kargonuz alıcısına size temin edilen sürede ulaştırılır. Dipnot olarak şunu söyleyebiliriz ki uzak mesafelere gönderilecek kargolar için en hızlı ve güvenilir yol hava yoludur.

Avustralya’ya Kargo Götüren Firmalar
Uzak mesafelere kargo gönderimi sağlayan sayılı kargo şirketi bulunmaktadır. Bunlar gerekli paketlemeleri, ambalajlamaları ve prosedürleri itina ile gerçekleştiren firmalardır. Bu firmalardan birisi UPS Kargo firmasıdır. Kurulduğu günden beri yurtiçinde Adana’dan Trabzon’a Kayseri’den Gaziantep’ e kadar birçok ile kargo ulaşımını sağlayan firma yurtdışında da Asya ve Avrupa ülkelerine problemsiz bir şekilde iletimi sağlayabilmektedir. Avustralya’ya kargo iletimi yapan bir diğer firma ise Turkish Cargo adlı firmadır. Turkish Airlines adlı ünlü ulaşım devinin bir parçası olan bu firma Türkiye’den aldığı kargoları Avustralya’nın belirli bölgelerine kadar götürebilmektedir. Sonsuz güveni sağlayan firma gerekli prosedürleri kendi halletmektedir. Bu belirttiğimiz ve piyasadaki adını sağlamlaştırmış olan firmalar belge, evrak, bozulabilir ve kırılabilir eşya ve dondurulmuş yiyecek, cenaze ve araç kargolarını alıcılarına ulaştırmaktadır. Avusturya kargo uçak adlı seferleri sorgulatarak sizlere en uygun zamanı seçebilmeniz mümkün olacaktır. Fakat Avustralya ile Türkiye arası mesafe göz önünde bulundurulduğunda firmalar ne yazık ki bu bölgeye sürekli sefer düzenleyememektedir. Bu nedenle tedbirli olmanız sizin yararınıza olacaktır.

Ücretlendirmeler
Avustralya’ya göndereceğiniz bir kargonun ücreti değişiklik gösterebilir. Bu değişikliklerin ortaya çıkmasında kargonuzun büyüklüğü, kilosu, ulaştırılması gereken mesafesi, iletilmesini istediğiniz zaman ve bunun gibi şeyler etkili olmaktadır. Bunun için en doğru fiyatı kargo acenteleri sizlere sunacaktır. İstenilen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde görevliler ile paylaşmanız durumunda sizlere tam bir ücret sunabilecekler ve sizler de bu sayede seçim yapıp yapmama hakkınızı kullanacaksınız.

Uçak Kargo 0212 356 9324 – 0216 380 6833 © Acil Uçak Kargo | Kara Taşımacılık | Deniz Yolu Taşımacılık 2018

Acil Uçak Kargo Uçak Kargo Hizmet Alanları