Sırbistan Uçak Kargo 0216 356 93 24
15 Ağu

Sırbistan Uçak Kargo 0216 356 93 24

Sırbistan’a Kargo Göndermek

Sırbistan Kargo Şirketi ile Türkiye’den Sırbistan‘a kargo gönderimi yapmak, artık günümüz çağında çok basit işlemlerle yapılan hava kargo taşımacılık hizmet bütünüdür. Firmamız Sırbistan ülkesine, en ucuz maliyetli kargo ücretleri ve en hızlı teslimat süreleri ile siz değerli müşterilerimize servis imkanı sunmaktadır.

Sırbistan Uçak Kargo hizmeti, Sırbistan ülkesine kargo taşımacılığı yapılacak en hızlı gönderi birimidir. Çok acil gönderilmesi gereken kargolar bu kaliteli hizmetle Türkiye’den Sırbistan içinde ki adresine güvenle teslim edilmektedir. Türkiye – Sırbistan arasında kurduğumuz bu kaliteli hizmet ağı günün her saati sizlere servisler sunmaktadır. Sırbistan kargofirmasına telefon yolu ve talep formları yardımı ile ulaşabilir, eksiksiz olarak gönderi bilgilerini aktarmanız halinde, çok kısa sürede fiyat teklifi almanız kaçınılmazdır. Sırbistan hava kargohizmeti vasıtasıyla; zarf, evrak, paket, döküman, fatura, dosya, kutu, koli, makina ve makina parçaları, tekstil ürünleri, perde, telefon, ilaç, halı ve numune gibi bir çok taşınması yasak olmayan gönderileri bir noktadan aldırılıp diğer noktaya teslimat edilmesini sağlayabilirsiniz. Sırbistan Kargo deneyimli ve uzman personeli sürekli eğitimlere tabi tutularak daima size en iyi hizmeti verebilmek için sizden gelecek kargo taleplerini beklemektedir. Sırbistan Kargo şirketinin sizlere sunduğu gönderi seçenekleri; Sırbistan Express Kargo ve Sırbistan Ekonomik Kargo gönderi seçenekleridir. Express kargo seçeneği en hızlı gönderi hizmetidir, Ekonomik kargo gönderi seçeneği zaman hassasiyeti olmayan kargolar için ideal bir gönderi hizmetidir.

Sırbistan ithalat kargo taşımacılığı sayesinde, Sırbistan‘dan Türkiye’ye kargo getirimi yapabilirsiniz. Sırbistan ihracat kargo taşımacılığı sayesinde ise, Türkiye’den Sırbistana kargo gönderimi yapabilirsiniz. Türkiye’den Sırbistan‘a, Sırbistan‘dan Türkiye’ye numune bazlı kargo gönderileri de yapabilirsiniz. Profesyonel ekibimizle tüm kargo sürecinde sizlere kaliteli hizmet anlayışıyla servisler sunmaktayız.

Yurtdışı kargo hizmetleri, kaliteli ve profesyonel firmaların sadece sorunsuz bir şekilde servis olanağı sağladığı son derece önemli bir kargo taşımacılık servisidir. Yurtdışı uçak kargoşirketimiz bütün kargo süreçlerini İstanbul merkez ofisinde çözümlemektedir. Adresinizden kargo teslim alımları ücretsizdir, kargo toplama aracımız kapı adresinize gelerek gönderilmesi gereken kargoyu sizden teslim alır. Teslim alınan gönderi hiç bekletilmeden kontrollerden geçip, hizmet görmesi için operasyon merkez depomuza getirilmektedir. Yapılan kontroller sonrası kargonuz işlem görmektedir, işleme tabi tutulan gönderiler çıkış işlemleri yapılarak tüm belgeleri hazırlandıktan sonra, ilk tarifeli kargo uçağımıza sevkiyatı yapılır. Gönderiniz tarifeli kargo uçağımıza yüklendikten sonra ilgili ülke hava limanına gönderilir. Kargonun ilgili ülke hava limanına ulaşması halinde, ilgili ülke gümrük müdürlüğü tarafından kontrollerden geçer, sorun ve sıkıntı görülmeyen gönderiler, ilgili ülkede ki bünyemize bağlı acenteler yardımıyla teslim olunacağı adrese hızlı bir şekilde götürülür. Alıcıya, isim ve imza karşılığı gönderisi teslim edilir. Gönderi teslimatı yapıldıktan sonra, acentemiz merkez ofisimize teslimat bilgilerini ulaştırır, tarafımıza ulaşan gönderi teslim bilgileri, hiç bekletilmeden tarafımızca göndericiye de ulaştırılır.

Sırbistan Kargo hizmet talebinde bulunmak yada tüm hava yolu kargo içeriğimizden faydalana bilirsiniz

SIRBİSTAN KARGO HİZMETLERİ

Sırbistan Uçak Kargo
Sırbistan Hava Kargo
Sırbistan Acil Kargo
Sırbistan Hızlı Kargo
Sırbistan Express Kargo
Sırbistan Ekonomik Kargo
Sırbistan Kargo Şirketleri
Sırbistan Kargo Firmaları
Sırbistan Kargo Fiyatları
Türkiye’den Sırbistan’a Kargo
Sırbistan’a Kargo Gönderimi
Sırbistan’dan Türkiye’ye Kargo

, , , , , , , , , , ,

Uçak Kargo 0212 356 9324 – 0216 380 6833 © Acil Uçak Kargo | Kara Taşımacılık | Deniz Yolu Taşımacılık 2018

Acil Uçak Kargo Uçak Kargo Hizmet Alanları