AZERBAYCAN BAKÜ NAKLİYE
11 Tem

AZERBAYCAN BAKÜ NAKLİYE

AZERBAYCAN BAKÜ NAKLİYE

Azerbaycan Güney Kafkasya’da bir devlet. Kuzeyde Rusya, kuzey batıda Gürcistan, güney batıda Ermenistan, güneyde İran ve güney batıda Türkiye (Nahcivan sınırı) ile komşudur. Doğu sınırını Hazar Denizi çizmektedir. Bir kısmı Avrupa ve bir kısmı Asyadadır. Başkenti Bakü’dür. Azerbaycan a parsiyel taşımacılıkta yapılmaktadır. Güzergahımız olarak 2 şekil vardır.biri Gürcistan olarak diğeri iran üzeri taşıma yapmaktayız. Dünya’da Ankara hükümetini ilk tanıyan ülke Azerbaycan’dır.

​Hazar Denizi’nin en derin yeri 1025 metre ile Azerbaycan’dadır Azerbaycan, 2006’da yüzde 35’lik büyüme hızıyla dünyada en hızlı büyüyen ülke, Dünya Bankası istatistiğine göre de 2009’da en reformcu ülke oldu. Azerbaycan, dünyanın en eski petrol ihracatçısıdır. Dünyadaki ilk petrol sondajı, 1847 yılında Abşeron’da yapılmıştır. Hazar petrollerini Batı’ya açan ilk ülke olan Azerbaycan’da dünyanın en kaliteli petrolleri çıkarılmakta Başlıca şehirleri baku ve gence dir.

Parsiyel Yük Taşımacılığı

GOLD Lojistik, GÜRCİSTAN ve AZERBAYCAN’a düzenli olarak parsiyel yük taşımacılığı hizmeti vermektedir. Bizi öne çıkartan en önemli faktör parsiyel yükünüzü Ankara’dan yükleyip Ankara Tır Gümrüğünden çıkartan tek firma olmamızdır. Bu durum size parsiyel yüklerinizin daha az maliyetle sevk edilmesini sağlar. Nakliyesiparişiniz en fazla 7 gün içerisinde adresinize teslim edilmektedir.

– Ankara, İstanbul, İzmir, Konya, Bursa, Kayseri den Azerbaycan a Fuar Nakliyesi, Fuar Parsiyel yük, Fuar Komple yük Nakliye Hizmetlerimiz Başlamıştır.
– Ankara, İstanbul, İzmir, Konya, Bursa, Kayseri den Gürcistan a Fuar Nakliyesi, Fuar Parsiyel yük, Fuar  Komple yük Nakliye Hizmetlerimiz Başlamıştır.
– Rusya Parsiyel Yük, Rusya Komple Yük, Rusya Kargo Yük, Rusya Gabari Yük, GOLD Lojistik olarak hizmetlerimiz başlamıştır.
– Ermenistan Parsiyel Yük, Ermenistan Komple Yük, Ermenistan Kargo Yük, GOLD Lojsitik olarak hizmetlerimiz başlamıştır.
– Gürcistan Nakliye, Azerbaycan Nakliye, GOLD Lojistik olarak Yükünüz Emin Ellerde…
-GOLD Lojistik olarak Gaziantep, Malatya, Kocaeli, Muğla, Manisa, Balıkesir, Sivas, Nevşehir, Bartın, Zonguldak, Samsun, Amasya, Osmaniye, Çanakkale, Karaman, Kahramanmaraş, Adıyaman dan Gürcistan ve Azerbayca a Komple Nakliye Yük, Parsiyel Yük Nakliye, Kargo Yük Nakliye, Grupaj Yük Nakliye, Proje Yük Nakliye ve Gabari Taşımacılık Hizmetlerimiz Başlamıştır. Değerli Siparişlerinizi bekleriz.
– GOLD Lojistik olarak Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Konya, Kayseri, Denizli, Aksaray, Adana, Mersin, Eskişehir, Aydın, Afyon, Antalya, Çorum, Bolu, Kırşehirden Gürcistan ve Azerbaycan a Komple Nakliye Yük, Parsiyel Yük Nakliye, Kargo Yük Nakliye, Grupaj Yük Nakliye, Proje Yük Nakliye ve Gabari Taşımacılık Hizmetlerimiz Başlamıştır. Değerli Siparişlerinizi bekleriz.
  – GOLD Lojistik olarak, İstanbul dan Yüklerinizi Yükleyip Gümrüğünü Erenköy/Halkalı Gümrüğü yaparak Gürcistan ve Azerbaycan a Parsiyel Yük / Grupaj Yük / Kargo Yük Taşımacılığı Hizmeti Faaliyete geçmiştir. Değerli Siparişlerinizi bekleriz.
– GOLD Lojistik Merkez Depomuz faaliyete geçmiştir. Değerli Siparişlerinizi bekleriz.
– GOLD Lojistik Marka Tescil Belgemiz alınmıştır.  
– GOLD Lojistik facebook sayfamız hizmetinizdedir.  
– Ankara dan, Ankara TIR Gümrüğünden çıkacak Ankara-Tbılısı/GEORGIA Parsiyel Aracımız 14.07.2017 Tarihinde çıkıyor…
– Ankara dan, Ankara TIR Gümrüğünden çıkacak   Ankara- Bakü/AZERBAİJAN Parsiyel Aracımız 14.07.2017 Tarihinde çıkıyor…

Yurt İçi Taşımacılık Hizmetlerimiz

GOLD Lojistik yurt dışında edinmiş olduğu bilgi ve tecrübeleri yurtiçi lojistik alanında bir adım daha ileriye taşıyarak, hizmet ve hizmetin takibi konusunda iddialı konuma gelmiştir.
Bilgi ve çözüm odaklı deneyimleri sayesinde sizin için her türlü yurtiçi nakliye ve yurtiçi lojistik ihtiyaçlarınıza anında cevap vermektedir.
GOLD Lojistik olarak Türkiye’nin her bölgesine tır, kamyon, kamyonet bazında açık ve tenteli araçlarımız mevcuttur. Bu araçlarımız ile yüklerinizin özelliklerine göre Ankara’dan yurtiçi nakliye yapılmak üzere parça nakliye, parsiyel taşımacılık, kargo taşımacılığı, komple taşımacılık, gabari özellikli taşımacılık hizmetlerini Ankara Şaşmaz Nakliyeciler Sitesindeki şubesinde vermektedir.

GOLD Lojistik, hizmet ve hizmetin takibi konusunda iddalıdır. Müşterilerine günlük olarak araç konum bilgilendirme mailleri hizmeti vermektedir. Araçlarımızda GPRS/Takip cihazları mevcuttur. Araçlardan gelen konum bilgilendirme maillleri doğrultusunda müşterilerimiz bizi aramadan her gün yüklerinin takibini yapabilmektedir. Her müşterinin parsiyel/komple yükü ile ilgili bir takip numarası bulunmaktadır. Parsiyel yükünüzü kendi küçük araçlarımızla adresinizden alır, depomuza getiririz.

Parsiyel yük taşımacılığı, yurtdışı yük taşımacılığı, yurtiçi yük taşımacılığı, gümrükleme hizmetleri, depolama hizmetleri, fuar lojistiği, denizyolu taşımacılığı, havayolu taşımacılığı, demiryolu taşımacılığı hizmetlerini senkronize bir şekilde müşterilerimize sunmaktayız.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Uçak Kargo 0212 356 9324 – 0216 380 6833 © Acil Uçak Kargo | Kara Taşımacılık | Deniz Yolu Taşımacılık 2018

Acil Uçak Kargo Uçak Kargo Hizmet Alanları